У кошику немає товарів.

Спробувати

Bread Knife Astoria

Немає у наявності
Photo
Video
-50%

Хлібний ніж Astoria дивовижно легкий та збалансований, що робить його дуже зручним. Він виготовлений з якісної японської нержавіючої сталі з неймовірно гострим лезом. Він легко та точно нарізає хліб без роздавлювання або розривання. Представник лінії ножів Astoria. Довжина леза: 20 см.

Bread Knife Astoria

Звичайна ціна: 498,00 ΓPΗ


Спеціальна ціна: 249,00 ΓPΗ

Товару немає у наявності (044) 499-14-38
  • Швидкий перегляд
  • Детальніше про товар
  • Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?
Швидкий перегляд

Хлібний ніж Astoria дивовижно легкий та збалансований, що робить його дуже зручним. Він виготовлений з якісної японської нержавіючої сталі з неймовірно гострим лезом. Він легко та точно нарізає хліб без роздавлювання або розривання. Представник лінії ножів Astoria. Довжина леза: 20 см.

Детальніше
Детальніше про товар

Delimano Astoria – designed for modern lifestyle

Japanese stainless steel knives Delimano Astoria are specialized for their dexterity in chopping, dicing, and slicing. You can choose between the following knives: paring,  utility, santoku, bread, fillet, chef's and 2pcs set of steak knives. Rounding out the set is a pair of kitchen scissors. Rust-resistant stainless-steel blades hold an incredibly sharp edge and handles are beautifully balanced.

No more bread crumbs

20 cms long Bread knife Delimano Astoria is able to cut soft bread without crushing it due to its serrated blade. Japanese stainless steel will make sure this knife will stay in your kitchen for a long time. Ergonomic handle makes it easy to use.

As with all fine cutleries, hand washing is best for care.

Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?

На ваш вибір оплата під час отримання, розстрочка або стандартний кредит

Оберіть найбільш зручний та вигідний для себе спосіб оплати замовлення:

100% оплата під час отримання

Ви сплачуєте за товар готівкою кур'єру чи в касі компанії-перевізника під час отримання свого замовлення.

Оплата в кредит

Ви можете взяти кредит на стандартних умовах в одному з банків-партнерів нашого магазину.
При замовленні високих матраців можлива акційна розстрочка на 6 місяців.

«Миттєва розстрочка» для клієнтів Приватбанку (до 25 платежів)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати кредит на будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

«Оплата частинами» для клієнтів Приватбанку (2 або 4 платежі без переплати)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати чисту розстрочку без переплати на 2 або 4 платежі. На будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. Оплата частинами" не надається на купівлю взуття. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

Відгуки покупців 0 Товар (ів)

Як Ви оцінюєте цей товар? *

1 1 бал
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star