У кошику немає товарів.

Економте
  • Доставка по Україні без передплати
  • 14-денна гарантія повернення грошей
  • Вигідні умови кредитування

Кухонний процесор Делюкс

Кухонний процесор Делюкс
Photos
  • Відео
  • Фотографії
Кухонний процесор Делюкс Кухонний процесор Делюкс Кухонний процесор Делюкс Кухонний процесор Делюкс Кухонний процесор Делюкс Кухонний процесор Делюкс
Кухонний процесор Делюкс

ID: 106105767 | SKU: 1000154102

Зі складними завданнями на кухні можна впоратись легко та комфортно завдяки багатофункціональному кухонному комбайну! Спеціальна траєкторія руху насадок сприяє ефективному змішуванню і подрібненню різних інгредієнтів - від яєчного білка до хлібного тіста.
Кухонний процесор Делюкс
6 499,00 ΓPΗ

Бажаєте взяти розстрочку чи кредит? Перегляньте доступні варіанти >>

Зателефонуйте нам (044) 499-14-38
Детальніше про товар

Кухонний процесор Делімано Делюкс розроблений для безконтактного (без використання рук) змішування цілого різноманіття їжі від легких і повітряних яєчних білків до липкого хлібного тіста.

Потужний 1000-ватний двигун чудово підходить для повсякденного змішування та здатен справлятися з найгустішим пісочним тістом. Кругова змішувальна дія забезпечує повне охоплення ємності – змішувальна головка крутиться в ході повноцінного обертання всередині ємності, уможливлюючи ефективніше змішування у порівнянні з традиційними стаціонарними міксерами з двома збивачками. Немає потреби зупинятися та зішкрібати інгредієнти з бокової частини ємності.

8 швидкісних режимів і один імпульсний забезпечують максимальну універсальність і точне управління у швидкісному режимі. Додавати інгредієнти під час приготування рецепту легко – головка нахиляється в бік для доступу до ємності, або ж ви можете побачити отвір для додавання інгредієнтів.

Завдяки неслизьким ніжкам міксер не зсувається з місця під час використання, а захист від бризок запобігає утворенню брудних крапель і розливів.

ceramica-forte
ceramica-forte
ceramica-forte

"CeramicaForte"

Готуйте здорову їжу без зайвої олії

Відгуки покупців 0 відгук (ів)

Як Ви оцінюєте цей товар? *

 
1 1 бал
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Якість