ВАКУУМНИЙ ЕКСТРАКТОР
ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН

Інноваційний вакуумний блендер та екстрактор Delimano MultiFresh з функцією збереження поживних елементів створює справжню революцію у світі звичайних блендерів! Цей пристрій 5-в-1 має наступні функції: блендування, вакуумне блендування, вакуумування, приготування супу та розмелювання/подрібнення.

Період апробації – 100 днів!

ЙОГО ФУНКЦІЇ

 • ВАКУУМУВАННЯ + БЛЕНДУВАННЯ
 • БЛЕНДУВАННЯ
 • ВАКУУМУВАННЯ
 • БЛЕНДУВАННЯ + ІМПУЛЬСНИЙ РЕЖИМ
 • НАГРІВАННЯ + БЛЕНДУВАННЯ

ВАКУУМУВАННЯ + БЛЕНДУВАННЯ

Вмонтований вал вакууматора створює тиск у 40 кПа, який видаляє залишки повітря, тому шкідливе окислення не матиме ані найменшого шансу. Крім того, мотор пристрою потужністю у 800 Вт допоможе ретельно змішати всі інгредієнти зі швидкістю 25000 об/хв.

БЛЕНДУВАННЯ

Функцію блендування можна використовувати з чашею для блендування та розігрівальною чашею. Це дозволить подрібнити всі інгредієнти зі швидкістю до 25000 об/хв.

ВАКУУМУВАННЯ

MultiFresh можна використовувати в якості пристрою для вакуумування з тиском у 40 кПа. Завдяки опції вакуумування ви зберігатимете їжу набагато довше, ніж у звичайних пластикових ємностях або пакетах, а також ви збережете приємний смак та незабутній аромат страв.

НАГРІВАННЯ + БЛЕНДУВАННЯ

Це дійсно ідеальна функція для розмелювання, блендування та подрібнення льоду. Готуйте освіжаючі напої лише за натиском 1 кнопки імпульсного режиму.

НАГРІВАННЯ + БЛЕНДУВАННЯ

MultiFresh допоможе приготувати смачні та корисні супи за 20 хвилин при температурі до 70°C*. Це означає, що інгредієнти не перегріваються, а вітаміни та поживні речовини зберігають свою користь. *Цієї температури достатньо для приготування всіх овочів, окрім картоплі.

ЯКИЙ БИ СМУЗІ ВИ ОБРАЛИ?

У смузі, приготованих за допомогою MultiFresh Delimano, кількість вітамінів, мінералів та інших поживних речовин є вищою, ніж у смузі, приготованих у звичайному блендері: в них на 74% більше вітаміну А, Е і С.

Також смузі, приготований ввечері за допомогою MultiFresh, навіть вранці містить більше вітаміну А, ніж свіжий смузі, приготований за допомогою звичайного блендера.

ЗВИЧАЙНЕ БЛЕНДУВАННЯ

ВАКУУМНЕ БЛЕНДУВАННЯ

БЕЗ
БУЛЬБАШОК
БЕЗ
ОКИСЛЕННЯ
БЕЗ
РОЗШАРУВАННЯ
 • на 38% більше вітаміну А*
 • на 27% більше вітаміну С*
 • на 114% більше вітаміну Е*
*У порівнянні зі смузі, приготованому у звичайному блендері

КОМПЛЕКТАЦІЯ MULTIFRESH:

 1. Основа потужністю 800 Вт
 2. Велика чаша (1200 мл) з вбудованим нагрівальним елементом та подвійною кришкою
 3. Чаша для блендування з вакуумним клапаном (700 мл)
 4. 6-гранне лезо з титановим покриттям
 5. Чаша для подрібнення (200 мл)
 6. Насадка для вакуумного блендування та вакуумування
 7. Шланг для вакуумування
1 2 3 4 5 6 7

Чому MultiFresh такий особливий?

Ми підготували для вас цю порівняльну таблицю, завдяки якій ви зможете легко порівняти MutiFresh та Nutribullet між собою, для того щоб ви зрозуміли, чому ми назвали MutiFresh пристроєм 5-в-1, а не просто блендером чи вакуумним блендером.

 
Назва товару
Опис
Потужність
Швидкість обертання ножів
Леза
Чаша для блендування
Вакуумний клапан
Велика чаша для нагрівання
Вбудований нагрівальний елемент
Насадка для подрібнення
Шланг для вакуумування
Функції
Функція блендування
Функція вакуумного блендування
Функція вакуумування
Функція розігріву та блендування
Функція подрібнення
Імпульсний режим
Книга рецептів
Ціна

ПОВІТРЯ – ЦЕ ВОРОГ ДЛЯ ЇЖІ

Коли їжа залишається на повітрі, відбувається окислення, внаслідок чого їжа втрачає свіжість, вітаміни та поживну цінність.

Отже, перша корисна перевага нового вакуумного блендера Delimano MultiFresh – це функція вакуумування. Покладіть інгредієнти в чашу, оберіть функцію вакуумного блендування та натисніть кнопку – і MultiFresh видалить все повітря перед блендуванням! Таким чином, усі інгредієнти перетворяться на найсмачніший, сповнений вітамінів, однорідний смузі: без шарів, бульбашок та окислення.

 • НІЯКОГО ОКИСЛЕННЯ
 • ЗБЕРЕЖЕННЯ ВІТАМІНІВ
 • ОРИГІНАЛЬНИЙ СМАК
 • ОКИСЛЕННЯ
 • ВТРАТА ВІТАМІНІВ
 • ВТРАТА ОРИГІНАЛЬНОГО СМАКУ

ЗАХИСТ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗАВДЯКИ ВАКУУМУВАННЮ

 • 1

  Завдяки опції вакуумування ви зберігатимете їжу на багато днів або навіть на тижні довше, ніж у звичайних пластикових ємностях або пакетах.

 • 2

  Вакуумування допомагає зберегти приємний смак та незабутній аромат страв. Ви помітите різницю у смаку.

 • 3

  Вакуумування підвищує термін зберігання харчових продуктів і перешкоджає доступу кисню до них, а, як відомо, цвіль та бактерії не можуть розмножуватися без кисню.

Вакуумний блендер MultiFresh

ID: 110047514| SKU: 110047514

5/5 (1)

Інноваційний вакуумний блендер MultiFresh Delimano створює революцію у світі звичайних блендерів! Його вмонтований вакууматор повністю видаляє повітря, завдяки чому шкідливе окислення не матиме жодного шансу, а ваша їжа надовго збереже поживні речовини, смак та аромат. Цей пристрій 5-в-1 має функції блендування, вакуумного блендування, вакуумування, приготування супу, імпульсний режим та подрібнення.

Зателефонуйте нам (044) 499-14-38

Звичайна ціна: 4 499,00 ΓPΗ


Спеціальна ціна: 3 799,00 ΓPΗ

         

Книга «21 день оновлення з MultiFresh»

Відкрийте для себе нові рецепти, покращіть здоров'я та самопочуття, позбавтесь зайвої ваги та почніть вживати здорову їжу за допомогою програми харчування з Multifresh, розробленої на 21 день. Це прості та корисні ідеї для 4 смачних страв на кожен день.

Завантажте безкоштовну книгу «21 день оновлення з MultiFresh» з більш ніж 80 рецептами.

Завантажити тут

ІДЕАЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ ДО ВАШОГО MULTIFRESH

Вакуумні контейнери для зберігання 3 шт. MultiFresh

Купити

Вакуумні пакети для MultiFresh, 30 шт.

Купити

Вакуумна пробка для пляшок MultiFresh

Купити

Насадка кухонний процесор MultiFresh

Купити

Інтернет-магазин Delimano – це посуд з покриттям із справжнього каменю, аксесуари та техніка для кухні. Гарантія якості.

© Studio Moderna 2020

Вакуумний блендер MultiFresh

ID: 110047514| SKU: 110047514

5/5 (1)

Інноваційний вакуумний блендер MultiFresh Delimano створює революцію у світі звичайних блендерів! Його вмонтований вакууматор повністю видаляє повітря, завдяки чому шкідливе окислення не матиме жодного шансу, а ваша їжа надовго збереже поживні речовини, смак та аромат. Цей пристрій 5-в-1 має функції блендування, вакуумного блендування, вакуумування, приготування супу, імпульсний режим та подрібнення.

Зателефонуйте нам (044) 499-14-38

Звичайна ціна: 4 499,00 ΓPΗ


Спеціальна ціна: 3 799,00 ΓPΗ