У кошику немає товарів.

Спробувати

Вже продано понад 1 000 000 мультипечей Delimano!

Починаючи з 2019-го року, коли на ринку з’явилася перша модель мультипечі Delimano, вже було продано понад 1 млн шт! Клієнти з усіх країн Центральної та Східної Європи* вибирали мультипіч Delimano для своїх кухонь і відкрили для себе нові способи приготування більш здорової та смачної їжі.

Мультипіч Delimano – це пристрій для приготування здоровішої їжі без шкідливих жирів, але з хрусткою скоринкою. І недарма вона вже завоювала серця 1 мільйона користувачів в країнах Центральної та Східної Європи*! Адже за допомогою цієї мультипечі вони змінили своє уявлення про смажену їжу та змогли насолоджуватись улюбленими стравами з меншою кількістю калорій та жиру. 

Важко заперечити, що смажені страви – це дуже смачно. Хрустка картопелька фрі, курячі нагетси, кільця цибулі, овочі у фритюрі – відмовитися від такої смакоти практично неможливо! На жаль, наше здоров’я та фігура не скажуть нам спасибі за їжу, просочену жиром. Тож якщо ви хочете знизити споживання жиру або зменшити свою талію, то замініть обсмажені в олії смаколики на їжу, приготовану у мультипечі Delimano – і ваш організм буде вам вдячний!

 *За даними дослідницької компанії Euromonitor International, що є провідним лідером у галузі глобальної бізнес-аналітики, аналізу ринку та споживчої інформації.